Postanowiliśmy uruchomić giełdę sprzętu używanego.

 

Jeśli posiadasz sprzęt rehabilitacyjny, którego już nie używasz, a mógłby on służyć innej osobie,napisz do nas na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w treści maila zamieść krótkie informacje na temat danego sprzętu,dołącz zdjęcie, a my zamieścimy twoje ogłoszenie na naszej stronie.

 


Do sprzedania, następujacy sprzęt: 

Wózek Kimba Spring 2,firmy Otto Bock. O wzmocnionej konstrukcji: z półką na respirator, hamulcami ręcznymi, pelotami piersiowymi, pasami 4 punktowymi,  spodenkami siedzeniowymi, poduszką pneumatyczną do tegoż wózka, budką i stolikiem, podstawą jezdną domową. Cena  2000 zł .  Odbiór osobisty w Sulejówku koło Warszawy lub  przesyłka na koszt odbiorcy. 

Leżak kąpielowy Robby (max. obciążenie 60 kg) oraz pasujący do niego podnośnik wannowy Hubfix II (max. obciążenie 45 kg) firmy Otto Bock. Używane. Leżak sprawny z zagłówkiem i pasami podtrzymującymi - piersiowym, biodrowym, i  dwoma na nogi),regulowana długość każdej sekcji. Podnośnik  z przyssawkami do unieruchomienia  w wannie (bardzo dobra stabilizacja) lub pod prysznicem, ustawiony na max wysokość ok 44 cm. (do wymiany jest sprężyna gazowa wykorzystywana do regulacji wysokości, która niestety nie działa). Cena 500 zł. Odbiór osobisty w Sulejówku koło Warszawy lub  przesyłka na koszt odbiorcy. 
 
kontakt:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
 

Sprzedam używany wózek rehabilitacyjny Otto Bock Kimba Spring 1. Wózek w bardzo dobrym stanie bez zarysowań i uszkodzeń wyścielenia. Posiada kompletne wyposażenie, niektóre elementy nigdy nie używane. Posiada nie używany śpiworek. Posiada hamulce ręczne z blokadą, koła skrętne. Posiada platformę pod sprzęt (np. respirator, ssak itp.).


Cena: 4000 PLN; odbiór osobisty, Leszno

Tel. 889 268 008

 


 

Pionizator dziecięcy model Toucan firmy R82. Urządzenie jest używane ok. 2 lat (po 5 min dziennie) ale w 100 % sprawne i kompletne.

Transport:

W zasadzie tylko odbiór osobisty. Ewentualnie kurier na koszt kupującego. Urządzenie można obejrzeć w Warszawie na Wilanowie

Osoby zainteresowane proszę o tel. 607 061 337.

Jest to rozmiar 1 ze specyfikacji na zdjęciu.

Cena 1500 zł
 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com