pisanie na kartce piórem zdjęcie

Podziękowanie od – Fizjoterapia Polska

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy miłe podziękowanie od Fizjoterapia Polska, poniżej prezentujemy treść podziękowania. Dziękujemy za zaufanie i prosimy o dalszą współpracę.

Szanowni Państwo

Pod koniec 2019 roku obchodziliśmy okrągłą – 10 rocznicę utworzenia Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska, obecnie największego i najbardziej aktywnego stowarzyszenia zrzeszającego polskich fizjoterapeutów. Minione lata wypełnione były intensywną pracą ukierunkowaną na realizację przyjętych celów statutowych.

Ważnym kierunkiem działań Stowarzyszenia była edukacja fizjoterapeutów oraz pacjentów. W latach 2009-2019 zorganizowano kilkadziesiąt konferencji naukowych i warsztatów dla fizjoterapeutów oraz kilkadziesiąt spotkań z organizacjami pacjentów. Stowarzyszenie współpracowało z Ministerstwem Zdrowia i NFZ oraz innymi instytucjami państwowymi odpowiedzialnymi za system opieki zdrowotnej w Polsce.

Zarząd Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska serdecznie dziękuje Polskiemu Towarzystwu Chorób Nerwowo – Mięśniowych za wszelkie wsparcie w czasie minionych dziesięciu lat działalności stowarzyszenia.

Z wyrazami szacunku
Biuro Zarządu Głównego
Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska

podziękowanieSkip to content