Spotkanie członkowskie EURORDIS - Polskie Towarzystwo Chorób Nerwowo-Mięśniowych
17623
post-template-default,single,single-post,postid-17623,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17812
logo

Spotkanie członkowskie EURORDIS

Od jutra w Bukareszcie odbywać się będzie coroczne Walne Zgromadzenie EURORDIS (Europejska Organizacja Chorób Rzadkich), w tym roku na spotkaniu reprezentować nas będzie Michał Rataj członek zarządu PTCHNM.

Wydarzenie te stanowi doskonałe możliwości dla pacjentów z Europy do nawiązywania kontaktów, tak aby mogli stawać się lepszymi rzecznikami pacjentów. Jest to również dobra okazja do tego, aby uzyskać pełny obraz działań EURORDIS, wymienić się doświadczeniami, zadawać pytania i współtworzyć plan działania na następny rok.

Podczas drugiego dnia spotkania odbędą się warsztaty poświęcone ERN (Europejskim Sieciom Referencyjnym).

Europejskie sieci referencyjne to wirtualne sieci skupiające jednostki służby zdrowia z całej Europy. Ich celem jest ułatwienie dyskusji na temat rzadkich i wieloczynnikowych chorób i schorzeń, które wymagają wysokospecjalistycznej opieki, a także połączenia fachowej wiedzy i zasobów.

Więcej na temat spotkania podamy wkrótceSkip to content