Dołącz do Akademii Pacjentów Duchenne’a 2020
17814
post-template-default,single,single-post,postid-17814,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17812

Dołącz do Akademii Pacjentów Duchenne’a 2020

Czy chcesz zostać rzecznikiem pacjentów lub poważnie interesujesz się wyjątkowymi wyzwaniami związanymi z rzecznictwem pacjentów?
Jeśli tak, dołącz do Akademii Pacjentów Duchenne 2020 i weź udział w szkoleniu online, aby stworzyć solidną bazę globalnego wsparcia.

Kto może uczestniczyć?
Akademia Pacjentów Duchenne jest otwarta dla wszystkich rzeczników pacjentów z DMD / BMD, ale także dla wszystkich zainteresowanych pacjentów z chorobami nerwowo – mięśniowymi.

Akademia Pacjentów Duchenne współpracuje z wiodącymi organizacjami pacjentów z DMD, jej celem jest stworzenie silnej bazy wsparcia pacjentów ich rodzin, opiekunów, organizacji pacjentów oraz całej społeczności Duchenne i Becker. Czyni to przez łączenie czołowych ekspertów w swoich dziedzinach w ramach tygodniowego intensywnego programu szkoleniowego, a także budowania potencjału.

Szkolenie odbywa się w języku angielskim

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy : Dołącz do Akademii 2020

strona projektu : www.duchennepatientacademy.org/Skip to content