Zapraszamy do udziału w Konferencji EAMDA w dniach 15-16 października - Polskie Towarzystwo Chorób Nerwowo-Mięśniowych
19353
post-template-default,single,single-post,postid-19353,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17812
eamda logo

Zapraszamy do udziału w Konferencji EAMDA w dniach 15-16 października

Duża okazja do poszerzenie wiedzy i uzyskanie informacji o zaburzeniach nerwowo-mięśniowych.

Europejskie Sojusz Stowarzyszeń Zaburzeń Nerwowo-mięśniowych EAMDA zaprasza do udziału w międzynarodowej Konferencji na temat chorób Nerwowo-mięśniowych.

Dzień pierwszy poświęcony będzie nowością ze świata nauki i medycyny.

Dzień drugi to część socjalna, gdzie umówione zostaną europejskie doświadczenia na dotyczące usług asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnościami.

Uczestnictwo jest bezpłatne dla wszystkich. Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

W drugiej części pierwszego dnia odbędzie się także sympozjum satelitarne (15 października 2021 o godz. 17:00 CET), które jest organizowane wyłącznie dla lekarzy, ekspertów z branży farmaceutycznej oraz ekspertów NMD, które w tym roku skoncentrowane będzie na badaniach przesiewowych noworodków.

Jest to świetna okazja dla lekarzy, którzy angażują się w różne obszary wiedzy o NMD do wymiany wiedzy między ekspertami i społecznością NMD.

Szczegóły dotyczące rejestracji:

EAMDA 2021 | EAMDA Conference (eamda-ic2021.eu)Skip to content