Dotacja

Przekaż nam darowiznę

Podaj kwotę z złotówkach Podaj adres e-mail
/
DarowiznaPłacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Regulamin płatności na stronie ptchnm.org.pl

Dokonując darowizny/płatności na stronie ptchnm.org.pl akceptujesz regulamin płatności ptchnm.org.pl. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

Regulamin przekazywania darowizn na rzecz PTCHNM do pobrania : tutaj

Dokonując płatności za pośrednictwem PayU.pl akceptujesz regulamin PayU.pl

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu PayU.pl.
Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis PayU.pl dostępna jest na stronie PayU.pl.
Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.
Serwis PayU.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Regulamin płatności PayU do pobrania : tutaj

Skip to content